SLOVÁCKO SA NESÚDÍ ANEB HISTORKY, PÍSNIČKY, KOŠT

SLOVÁCKO SA NESÚDÍ ANEB HISTORKY, PÍSNIČKY, KOŠT

Fotogalerie

he_SD-tg.jpeg he_SD-tg.jpeg
385e06TQ.jpeg 385e06TQ.jpeg
Il3Y6GIA.jpeg Il3Y6GIA.jpeg
khFXRjqA.jpeg khFXRjqA.jpeg
uOta54SQ.jpeg uOta54SQ.jpeg
EKLNtITg.jpeg EKLNtITg.jpeg
kpcCb2jA.jpeg kpcCb2jA.jpeg
RoQO69LA.jpeg RoQO69LA.jpeg
1. srpna 2020 - 1. srpna 2020

Kontakt

Němčičky 176, 69107, Němčičky
Kontaktní osoba: Alena Šmídová

Popis

SLOVÁCKO SA NESÚDÍ ANEB HISTORKY, PÍSNIČKY, KOŠT

divadelní představení

1. SRPNA 2020, 21.00

Hrají: Eva Elsnerová, Daniel Ondráček a Petr Halíček. Režie: Filip Nuckolls.

Předprodej akce

Vinařský dvůr se stane opět jevištěm, na kterém v podání divadelního spolku Kašpar zazní legendární hlášky Galuškových povídek. Košt vína bude tentokrát přímo součástí představení. Uvidíte také několik známých osobností, například Evu Elsnerovou, která je kromě divadelního světa známá ze seriálu Ulice, nebo Petra Halíčka z televizního filmu Metanol.

Dramatickou část doprovodí cimbálová muzika Lašár z Velkých Pavlovic. Tvoří ji šestice mladých muzikantů, kteří se rozhodli obnovit a zachovat tradici v podobě cimbálové muziky ve městě proslaveném vínem a meruňkami. Naši muziku děláme srdcem a se vší energií, která vychází z naší lásky k folkloru a tradicím!

Před divadlem nemusíte na večeři nebo skleničku do restaurace. Náš dvůr vám otevřeme už od 17 hodin a vyhlášená restaurace Amande z Hustopečí pro vás připravila menu párované k našim vínům. V 18.30 vás navíc pozveme na exkurzi do výrobních prostor.

Rádi byste na akci a řešíte ubytování? Němčičky a blízké okolí nabízejí několik možností od luxusního hotelu, ovčí farmy až po ubytování v soukromí.