Pomozte vinařským stezkám vyhrát titul nejlepší destinace v ČR!

Související objekty

Moravská vinná stezka

Moravská vinná stezka
Délka: 290 km. Moravská vinná stezka je páteřní trasou ojedinělé sítě regionálních cyklistických stezek vedoucích malebnou krajinou jihovýchodní Moravy. Trasa začíná ve Znojmě, prochází Mikulovem, Hustopečemi, Velkými Pavlovicemi, Mutěnicemi, Bzencem a končí v Uherském Hradišti ...
Více informací >>

Pomozte vinařským stezkám vyhrát titul nejlepší destinace v ČR!

Fotogalerie

MVS_1.JPG MVS_1.JPG
16. října 2013
Popis

Agentura CzechTourism odstartovala soutěž s názvem DestinaCZE 2013 o nejlepší turistickou destinaci České republiky. Do pěti finálových kategorií se dostalo celkem 25 destinací či nabídek a jednou z nich jsou i Moravské vinařské stezky.

Jak hlasovat pro Moravské vinařské stezky?

Stačí jednoduchá registrace. V rámci hlasování máte k dispozici 10 hlasů. Všechny je můžete dát Moravským vinařským stezkám. Každý týden bude vylosováno pět hlasujících, kteří budou odměněni zajímavými výhrami. Navíc se máte možnost zúčastnit soutěže o hlavní výhru – voucher na pobyt u vítěze v kategorii „Cítit se jako doma“ v hodnotě 10.000 Kč. Stačí odpovědět během registrace na tipovací otázku „Kolik lidí bude v soutěži DestinaCZe 2013 hlasovat?“ Nejpřesnější tip získává hlavní cenu.

HLASUJTE ZDE, http://www.destinacze2013.cz/.

  • Proč hlasovat pro Moravské vinařské stezky?
  • Jižní Morava, to je slunce a víno. Jižní Morava na kole, to jsou Moravské vinařské stezky. Vedou rovinami Znojemska, po svazích Pálavy i po kopcích Modrých hor. Spojují královské město Znojmo s Mikulovem, Valticemi i Uherským Hradištěm. Spouští se z vinohradů, kolem meruňkových sadů ke sklepním uličkám, kde to voní burčákem a vínem. Přes den si život vychutnáte ze sedla kola a večer, před sklepem, ze sklenky vína. Přijeďte s rodinou i přáteli, připijte si s místními vinaři a zažijte kraj památek a vína.


Pomozte vinařským stezkám, hlasujte a pošlete odkaz na hlasování i své rodině a přátelům, ať společně vyhrajeme titul nejlepší destinaCZE!