Svatomartinská nabídka pětilístku víkendových akcí

Svatomartinská nabídka pětilístku víkendových akcí

Fotogalerie

martinske.jpg martinske.jpg
12. listopadu 2013
Popis

Na svátek sv. Martina ochutnají spolu s mnoha dalšími milovníky vína letos zcela poprvé Svatomartinské víno ročníku 2013. Dle prognóz odborníků sommeliérů by mělo být díky slunečnému září šťavnaté a svěží. O pravdivosti těchto slov se můžete přijet přesvědčit i do Velkých Pavlovic a to hned následující volný den po svatomartinském svátku, v sobotu 16. 11. 2013. A nebo můžete rovnou v našem městě strávit celý víkend, o pátku až do neděle se uskuteční pět vinných i nevinných akcí.

SVATOMARTINSKÁ NABÍDKA PĚTILÍSTKU VÍKENDOVÝCH AKCÍ ve Velkých Pavlovicích - Pátek až neděle 15. – 17. listopadu 2013

  • PÁTEK
  • V pátek dne 15. listopadu 2013 se může od 17.00 hod. zúčastnit na Ekocentru Trkmanka vernisáže obrazů a ilustrací brněnské výtvarnice Vlasty Švejdové – Více viz [[object:977,newWindow]].

  • SOBOTA
  • V sobotu dne 16. listopadu 2013 pořádají vinaři ze spolku Víno z Velkých Pavlovic již tradiční Svatomartinské otevřené sklepy s večerní besedou u cimbálu, sklepy se otevřou úderem jedenácté hodiny dopolední, beseda v sokolovně pak v 19.00 hod. – Více viz Svatomartinské otevřené sklepy - Velké Pavlovice 2019.

  • NEDĚLE
  • V neděli dne 17. listopadu 2013 můžete společně s námi už v rámci pátého ročníku oficiálně uzavřít cykloturistickou sezónu ve Velkých Pavlovicích na akci s úsměvným názvem Podzimní Šlapka 2013, pohodovou vycházku městem a okolím začneme v 10.00 hod. před prodejnou a servisem jízdních kol ZAF Velosport na ulici Hlavní – Více viz Podzimní šlapka 2019 aneb uzavření cykloturistické sezóny.

  • V neděli dne 17. listopadu 2013, ať už v rámci programu akce Podzimní Šlapka 2013 a nebo sólo, si můžete přijít prohlédnout v rámci „Dne otevřených dveří“ interiéry právě dokončených bytů pro seniory na ulici Bří Mrštíků v lokalitě Padělky a to od 10.00 do 15.00 hod. – podrobnou pozvánku otevřete po kliknutí ZDE.

  • V neděli dne 17. listopadu 2013 „do třetice všeho dobrého“ se uskuteční v režii místních hasičů oblíbená „retro“ akce pro děti i dospělé Lampiónový průvod, letos se do ulic města vydáme za vyhrávání městského rozhlasu, vyrazíme od radnice města z Nám. 9. května v 18.00 hod. – Více viz [[object:978,newWindow]].

Akcí bude o svátečním víkendu více než dost, doufáme, že si každý z Vás některou a nebo třeba všechny vybere a zúčastní se. Těšíme se s Vámi nashledanou!

Karolína Bártová, TIC Velké Pavlovice

Listopadový víkend plný akcí a skvělých zážitků ve Velkých Pavlovicích, nejen Svatomartinské víno bude k mání!