* Pozvánka na workshop swingového tance - Víno J. Stávek

Související objekty

VÍNO J. STÁVEK - Vinařský dvůr

VÍNO J. STÁVEK - Vinařský dvůr
Vinařství VÍNO J. STÁVEK najdete v nenápadné malebné obci Němčičky (okr.Břeclav). Za vinařskou historií Němčiček. Vinařství VÍNO J. STÁVEK je rodinná firma sídlící na č.p.176, v domě, kde býval statek pradědečka Františka Kopřivy, který byl ve dvacátých letech dvacátého století v okolí vyhlášeným vinařem a hostinským ...
Více informací >>

Farma OVČÍ TERASY

Farma OVČÍ TERASY
Ovčí terasy jsou rodinná farma, kterou provozujeme z lásky k přírodě, dobrému jídlu a pití. Rádi bychom potěšili všech pět smyslů našich návštěvníků. Pokud to jen jde, vaříme z vlastních či lokálních surovin a nabízíme naše nápoje či nápoje místních spřátelených a léty prověřených výrobců ...
Více informací >>

* Pozvánka na workshop swingového tance - Víno J. Stávek

Fotogalerie

swing_dance.jpg swing_dance.jpg
víno j stávek.png víno j stávek.png
30. května 2013
Popis

swing_dance.jpg

Swing je taneční styl, který vznikal v 20. letech v Americe a na půl století ovládl svět. Nyní se swing opět vrací na taneční parkety. Zatancujte si stylově! Ella Fitzgerald, Count Basie, Benny Goodman, Louis Armstrong nebudou chybět v playlistu.

Zúčastněte se workshopu swingového tance 22. června od 17.00 hodin* na Vinařském dvoře. Tři výukové hodiny tance po 45 minutách od brněnských swingových tanečníků a učitelů Tomáše a Poliny.


víno j stávek.png

Cenu 100 Kč zahrnuje tři výukové lekce, přivítací skleničku domácího sektu, vodu pro občerstvení. Po swingové škole proběhne posezení s vínem a další taneční veselení s víny VÍNO J. STÁVEK - Vinařský dvůr a dobrou muzikou.


Rezervujte již teď na alena@jstavek.cz nebo klikněte sem pro kontakt viz VÍNO J. STÁVEK - Vinařský dvůr