Vinařství Turek & Šiška

Frankovka

VOC MODRÉ HORY
2018 · suché · červené

220 Kč

Kvalitní odrůdové víno tmavě rubínové barvy. Ve vůni a chuti nacházíme lesní ovoce, ostružiny a černé třešně. Ve víně je krásně zakomponovaná tříslovina. Je harmonické, s dlouhotrvající dochutí.

 

obsah alkoholu (%) 13
zbytkový cukr (g/l) 0,3
kyseliny (g/l) 4,4
vinařská oblast Morava
vinařská podoblast Velkopavlovická
vinařská obec Velké Pavlovice
viniční trať Stará hora

Vinařství Turek & Šiška

Jsme mladé netradiční vinařství s roční produkcí kolem 15 000 lahví. Naše vinice se nachází v nejlepších tratích vinařské obce Velké Pavlovice. Vína vyrábíme kombinací tradičních a nejmodernějších postupů v nerezových nádobách a v sudech dubových a barriquových. Neustále na sobě pracujeme. Nebojíme se experimentovat, učíme se novým věcem, snažíme se posouvat a navyšovat kvalitu našich vín. Poněvadž vinařství a práce s ním spojená je naším koníčkem, chceme, aby naše víno lidem chutnalo, a aby ho pili pro radost i pro potěchu. Snad se nám i naše snaha daří, což dokazují četná tuzemská a zahraniční ocenění. O tom se nakonec můžete přesvědčit sami, když si některé z naší nabídky vín vyberete a ochutnáte.
Máte možnost navštívit i náš sklípek, kde vám po dohodě přichystáme degustaci vzorků nebo tu můžete posedět a pobavit se s přáteli.

poznejte výrobcepoznejte výrobce

Vyhledávání