Vinařství

.Rodinné vinařství Procházkovi

marker Němčičky

Počátky našeho vinařství sahají až do roku 1948, kdy byl na základě rodinných tradic vybudován dědem Josefem Procházkou jeden z nejstarších a největších sklepů v Němčičkách. V dnešní době obhospodařujeme celkem 5 ha vinic, které se nacházejí v tratích vynikajících lokalit (převážně Špigle-bočky a Růžená). Dávají tak úspěšný základ pro výrobu kvalitních vín s jedinečným charakterem. Pěstujeme na 15 odrůd révy vinné. Vyrábíme jak sudová, tak i lahvová vína s přívlastkem a v sezóně nabízíme také burčák. Roční produkce vína se pohybuje kolem 40 000 l, které je možno zakoupit přímo ve sklepě nebo ve vybraných vinotékách.

 • Bezbariérový přístup

  Bezbariérový přístup

 • Degustace

  Degustace

 • Káva

  Káva

 • Možnost vstupu i se zvířaty

  Možnost vstupu i se zvířaty

 • Parkoviště

  Parkoviště

 • Prodej vín

  Prodej vín

 • Toalety

  Toalety

 • WiFi

  WiFi

 • Zázemí pro cyklisty

  Zázemí pro cyklisty

všechny služby kontakt a mapakontakt a mapa

Co u vás může host zažít?

Posezeni pro 50 osob v krásném prostředí moravského sklípku - ochutnávku a nákup jedinečných moravských sudových, lahvových a přívlastkových vín výhradně z naší produkce - dárkové víno - celoroční prodej vín ze sklepa po tel. domluvě - pořádání firemních večírků, posezení ve sklepě, degustací vín, oslav narozenin, autobusových zájezdů, svateb, školení a seminářů - prohlídka technologie výroby a sklepního hospodářství s odborným výkladem - parkování autobusu přímo u sklepa - ubytovaní zajištěno od 50 do 150 metrů od sklepa v přilehlých penzionech, kapacita až 150 míst (cena 300-400Kč/ noc) - po celý večer vás bude provázet přímo majitel vinařství s rodinou - možnost živé hudby(cimbal, harmonika)

Co může zajímavého ochutnat? Nebo si odtud koupit a odvést?

Místní zabíjačkové speciality, sladké krajové dobroty, skvělé víno z vlastních vinic charakteristické pro mikroregion Modrých Hor.

Pořádáte pro návštěvníky programy a akce? Jaké?

Pořádání firemních večírků, posezení ve sklepě, degustací vín, oslav narozenin, autobusových zájezdů, svateb, školení a seminářů Prohlídka technologie výroby a sklepního hospodářství s odborným výkladem Jednotlivé večírkové balíčky naleznete na webu: www.posezeni-ve-sklipku.cz

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Minigolfové hřiště je přímo součástí areálu vinařství. Nachází se přímo před sklepem v rozlehlé zahradě s venkovním posezením, kde se můžete bavit a v klidu vychutnávat naše vína s pohledem na rozlehlé vinice. Připravíme pro vás bodovaný turnaj v minigolfu s vyhodnocením vyhlášením výsledků, předáním diplomů a věcných cen třeba formou dárkového vina záleží jen na vás.

.Rodinné vinařství Procházkovi

Němčičky 266
Němčičky

po domluvě

+420 777 304 028
vinarstvi.prochazkovi@seznam.cz

www.posezeni-ve-sklipku.cz

Vyhledávání