enovzdělávací seminář

Konference pro sommeliéry o vínech VOC Modré hory

marker Bořetice

datum datum 23. 2. 2024

 

 

 

Svazek obcí Modré Hory ve spolupráci s VOC Modré hory z.s. zve v pátek 23. února 2024 všechny provozovatele gastro a ubytovacích kapacit, vinaře a sommeliéry na konferenci o vínech VOC Modré hory s řízenou degustací od čtrnácté hodiny do hotelu Kraví hora Bořetice.

 

Odpolední konferenci s řízenou degustací vín, která následuje za dopoledním seminářem "Frankovka, stěžejní odrůda nejen regionu  Modré Hory" zahájí manažer DSO Modré Hory a tajemník VOC Modré hory Lukáš Stávek s představením regionu a marketingovým trendem zaměřeným na zahraniční příliv turistů z Polska a Slovenska, zároveň i cílené oslovení trhu s vínem v těchto zemích.

Následně proběhne řízená degustace jedenácti vín starších i aktuálně zatříděných v apelaci VOC Modré hory určená konferenčně nejen pro sommeliéry, která proběhne pod taktovkou snad nejznámnějšího sommeliéra ČR a SR, skvělého pana Libora Nazarčuka.

Celý den i v průběhu degustací účastníci na minulém celodenním semináři věcně diskutovali nad degustovanými víny a okořenili svými dotazy i názory probíraná témata. Věříme, že tento i podobně erudované semináře jsou vždy velkým přínosem pro všechny zúčastněné. Celodenní seminář s podporou Vinařského fondu organizuje Svazek obcí Modré hory ve spolupráci s VOC Modré hory z.s.. V podobném duchu je v plánu pořádat tento celodenní seminář každoročně.

Účast na konferenci s řízenou degustací je zdarma.

Těšíme se opět na hojnou účast.

Za organizační složku:
Ing. David Ludín, Ph. D. & Lukáš Stávek, FOTO: archiv VOC Modré hory

Soubory ke stažení

Konference pro sommeliéry o vínech VOC Modré hory

Hotel Kraví hora
Bořetice

+420603534595
info@modrehory.cz

www.modrehory.cz

Vyhledávání