regionální gastronomie

Paštikárna Němčičky

marker Němčičky

100% ruční práce
Jeden člověk, dvě ruce, to je Vaše paštika, domácí uzené maso, klobásky, marmelády a Extra džemy.

  • Krajové a farmářské pochutiny

    Krajové a farmářské pochutiny

  • Platba kartou

    Platba kartou

kontakt a mapakontakt a mapa


Na jaké turistické zážitky se specializujete?

Víme jak chutná ta "pravá" paštika, která má v naší historii bohatou tradici, a že i my ji umíme udělat ( ne vyrobit, ale udělat ), z našeho českého masa, obyčejné soli a koření, tak jak se dělala na každé zabijačce nebo při posvícení, za normální peníze a ne jako firmy super-luxus-delikates za pětikilo pár deka. Zážitkové chvíle při paštice na prkýnku, pečení, rožnění a grilování se snoubením s kvalitními víny ve vinném sklepě rodinného vinařství 7vinařů v Bořeticích. Ubytování také k dispozici.

Jaké typické krajové nebo farmářské pochutiny pro Modré Hory máte v nabídce?

Kvalitní paštiky, jsou tou pravou delikatesou, které obohatí Váš jídelní stůl jako předkrm, svačina, rychlá večeře nebo lehký a chutný hlavní chod. Pro maximální chuťový zážitek otevřete víčko a nechte paštiku pár minut "nadechnout". Potom je to jen a jen na Vás. Paštiky dělám srdcem a vlastníma rukama. Všechny suroviny si pečlivě vybírám nebo vlastnoručně vypěstuji a nad každou paštikou osobně zavřu víčko... ( doslova ) Bez lepku, Bez éček, Bez laktózy, Bez palmového oleje, Bez dusitanů, Bez glutamátu. Domácí uzená masa a klobásky, marmelády a Extra džemy také nechybí v mojí krajové nabídce pochutin a delikates.

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Dělám taky něco jiného než paštiky? Jasně, to bych se taky mohl „upaštikovat“. Udím maso a sýry, peču chleba v domácí kamenné peci, na své bylinkové zahrádce a okolí, sbírám a suším bylinky a rostlinky, plody a květy. Sám si míchám koření, nejen do paštik. Z plodů našich sadů a zahrádek dělám marmelády a zavařuji okurky, meruňky a broskve. Dělám domácí likéry. Vinařím a dělám řízené degustace v našem sklepě „7vinařů“ v Bořeticích na Kraví hoře, kde Vám připravuji třeba čtyřchodové menu podle Vašeho přání.

Paštikárna Němčičky

Němčičky 274
Němčičky

po domluvě

+420 720 189 295
info@e-pastikarna.cz

www.e-pastikarna.cz

Vyhledávání