otevřené sklepy

Týdenní otevřené vinné sklepy - léto 2023

marker Velké Pavlovice

datum datum 1. 6. 2023Velkopavlovický spolek vinařů VÍNO Z VELKÝCH PAVLOVIC pořádá každoročně rozsáhlou a dlouhodobou akci pod názvem TÝDENNÍ OTEVŘENÉ VINNÉ SKLEPY - LÉTO 2023.


Jedinečnost a obliba této akce spočívá především ve skutečnosti, že si návštěvníci našeho města mohou (od konce dubna až do konce září) zajít kdykoliv do vinného sklepa, ochutnat vzorky místních vinařů, prohlédnout si sklepní hospodářství, zeptat se na cokoli, co je o pěstování a výrobě vína zajímá a samozřejmě si vzorky dle vlastního výběru zakoupit. 

Velkopavlovický spolek vinařů VÍNO Z VELKÝCH PAVLOVIC se na Vás moc těší.

Otevřený sklep můžete navštívit jednoduše - zkontaktovat vinaře (viz. kontaktní údaje jednotlivých vinařství) nebo je rovnou navštívit. V níže uvedenou otevírací dobu jsou Vám plně k dispozici. Jejich sklep je označen bílou vlajkou nebo cedulí (tzv. áčkem) s logem spolku Víno z Velkých Pavlovic a nápisem "Otevřený sklep".

Degustace obsahuje několik vzorků.

Vinaři zároveň upozorňují, že oficiální otevírací doba je od PONDĚLÍ do NEDĚLE – 18.00 až 21.00 hod., avšak po dohodě Vás ochotně přivítají kdykoliv!

Případné dotazy zodpoví a aktuální informace o Letních otevřených vinných sklepech Vám sdělí
Velkopalovické TURISTICKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM! 

Pro kompletní rozpis "Letních otevřených vinných sklepů" do konce sezóny 2023 * klikněte ZDE

Těšíme se na Vás.

Týdenní otevřené vinné sklepy - léto 2023

Velké Pavlovice

+420 607 676 739
info@vinozvelkychpavlovic.cz

www.vinozvelkychpavlovic.cz

Vyhledávání