Pomoc našim sousedům postiženým tornádem


Modrohorské obce a jejich občané, spolky, firmy a další podporovatelé pomáhají plnými silami našim sousedům na PODLUŽÍ, a to s okamžitou cílenou pomocí po ničivém tornádu v zasažených obcích, které devastovalo vše co mu přišlo do cesty v podvečer 24. června roku 2021. Všem zasaženým rodinám této katastrofy naši občané již od prvních chvil po této tragédii podávají nepřetržitě dobrovolnickou sousedskou ruku na místě samém nebo humanitární, materiální, psychickou a také neméně důležitou finanční podporu prostřednictvím transparentních bankovních účtů nebo i přímou finanční podporu konkrétním zasaženým rodinám. Všem dobrovolníkům a dárcům za postižené tornádem velké díky.
VYZÝVÁME KE KOLEKTIVNÍ SOLIDARITĚ
I CÍLENÉ KONKRÉTNÍ POMOCI.

Vydejte se za dobrým vínem

Náš výběr

Vinařství

.Vinařství Josef Padalík

Bořetice

Vína vyrábíme tradiční "selskou" metodou (nepoužíváme umělé kvasinky, ale pouze kvasinky vzniklé při kvašení dané odrůdy hroznů) na necelém hektaru vinic z hroznů vlastní produkce, kdy hroznů a vína se dotknou ruce pouze naší rodiny. V prvém roce vína zrají pouze ve dřevěných sudech
a až po tomto zrání jsou láhvována a v omezeném exklusivním množství distribuována pro všechny, kteří právě tento postup umí ocenit.

více o vinařství

Vyhledávání