e-shop

www.ano-vino.cz

marker Vrbice

EXCELENTNÍ VÍNA Z MORAVY
Vítejte v internetovém obchodě zaměřeném na excelentní a medailová vína z jižní Moravy, především s Vrbice a okolí. Nabízíme víno z menších vinařství, jejichž kvalita odpovídá našim představám o špičkových a zajímavých vínech. Všechna vína osobně degustujeme a dokážeme vám tedy poradit nebo doporučit víno podle vašeho gusta. Vinaři s námi na prodeji spolupracují dlouhodobě a můžeme říci, že jsou zároveň i našimi přáteli.

  • Degustace

    Degustace

  • Prodej vín

    Prodej vín

kontakt a mapakontakt a mapa

Co u vás může host zažít?

Vína, prosím, objednávejte po kartonech. Vždy po 6 lahvích, tedy i 12, 18, 24 a více lahví. Je to důležité z hlediska bezpečnosti dopravy. Cena za dopravu je stále stejná při jakémkoli počtu lahví. Vína vám doveze osvědčená kurýrní služba Messenger a to do dvou pracovních dnů od obdržení platby bankovním převodem.

Co může zajímavého ochutnat? Nebo si odtud koupit a odvést?

Vína jsou na e-shopu za přibližně stejnou cenu jako u vinaře. Výhodou je, že můžete tato vína kombinovat mezi sebou a to i po jednotlivých lahvích. Cena za dopravu je 168 Kč a zůstává stejná při jakémkoli množství vín.

Pořádáte pro návštěvníky programy a akce? Jaké?

Degustace vín z Vrbice a okolí.

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Degustace a ubytování na jižní Moravě Pokud byste rádi ochutnali naše vína v místě, kde se rodí, napište nám. Rádi pro vás zorganizujeme degustaci a zajistíme ubytování v pohádkové vesničce Vrbice. Penzion U TŘÍ RŮŽÍ - www.u3ruzi.cz / Levandulová chalupa - www.levandulovachalupa.cz

www.ano-vino.cz

Vrbice 456
Vrbice

dle domluvy

+420 727 954 363
objednavka@anovino.cz

www.ano-vino.cz

Vyhledávání