ubytování

Apartmány na dolním konci

marker Němčičky

Přijeďte objevovat modrohorské krásy. Zázemí Vám pro Vaše toulky poskytnou dva nově zrekonstruované apartmány na dolním konci vesnice. Odtud je skvělý výchozí bod, ať už budete chtít na koupaliště nebo na lyže nebo vyrazit na cyklovýlet.

 • Čtyřlůžkové pokoje

  Čtyřlůžkové pokoje

 • Degustace

  Degustace

 • Dvoulůžkové pokoje

  Dvoulůžkové pokoje

 • Prodej vín

  Prodej vín

 • Toalety

  Toalety

 • Třílužkové pokoje

  Třílužkové pokoje

 • Ubytování

  Ubytování

 • Úschovna kol

  Úschovna kol

 • WiFi

  WiFi

 • Zázemí pro cyklisty

  Zázemí pro cyklisty

všechny služby kontakt a mapakontakt a mapa


Co u vás může host zažít?

Apartmány se nachází v patře rodinného domu na dolním konci malebné vesnice Němčičky. Každé apartmá má samostatný vstup a je nově vybudováno. Je libo ochutnat víno v kvelbeném vinném sklípku pod vedením zkušeného vinaře? Nemusíte vůbec daleko! Exklusivně pouze pro naše ubytované hosty máme připravenou jedinečnou příležitost zažít soukromou řízenou degustaci ve vinném sklepě s možností stylového posezení.

Jaké volnočasové aktivity a služby zákazníkovi nabízíte?

Víno, cyklistika, turistika, folklór, kultura nebo lyžování... tohle a mnohem víc umí nabídnout naše malebná vesnička Němčičky a její blízké okolí.

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Malé apartmá je vybaveno až pro 4 osoby. Ve společném prostoru se nachází kuchyňský koutek s vestavěnou lednicí, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím. Ve spacím koutě je manželská postel (2 lůžka) a po žebříku nahoře je spací patro s matrací (2 lůžka). Ze společné obývací části se rovnou dostanete do stylově zařízené koupelny se vanou, toaletou a základními hygienickými potřebami. Ve velkém apartmá ubytujeme až 8 osob. Najdete tu oddělenou ložnici, kde jsou dvě manželské postele (4 lůžka). V obývacím pokoji je rozkládací gauč (2 lůžka) a z obývacího pokoje vede žebřík do spacího patra, kde je dvoumetrová matrace (2 lůžka). Obývací pokoj je spojen ve velkém prostoru s kuchyňským koutem, kde naleznete lednici, varnou desku, rychlovarnou konvici a základní nádobí. Z obývací části se rovnou dostanete do stylově zařízené koupelny se sprchovým koutem a toaletou.
Za zvýhodněnou cenu je možnost pronajmout oba apartmány dohromady. Což znamená ubytování pro skupinu až 12 osob. Na společné chodbě můžete využít posezení s výhledem do našich i sousedovic sadů a vinohradů.

Apartmány na dolním konci

Němčičky 205
Němčičky

po domluvě

+420 724 929 300
apartmanynadolnimkonci@gmail.com

www.apartmanynadolnimkonci.cz

Vyhledávání