vinařství - kavárna

.Kafé Sklep & Rodinné vinařství Bařina

marker Vrbice

Navštivte Kafé Sklep, zažijete báječnou atmosféru typického vrbeckého sklepa v lokalitě vinných sklepů Stráž s dechberoucími panoramaty krajiny Modrých Hor, krásné chvíle si vychutnáte u skvělého vína našeho rodinného vinařství Bařina, výjimečné kávy, vynikajících domácích dezertů, limonády a naší srdečné pohostinnosti.
Jste vždy vítáni.

 • Degustace

  Degustace

 • Káva

  Káva

 • Krajové a farmářské pochutiny

  Krajové a farmářské pochutiny

 • Prodej vín

  Prodej vín

 • Společenská místnost

  Společenská místnost

 • Toalety

  Toalety

 • Zahrádka

  Zahrádka

 • Zázemí pro cyklisty

  Zázemí pro cyklisty

všechny služby kontakt a mapakontakt a mapa


Co u vás může host zajímavého ochutnat nebo si odtud koupit a odvést?

Osobitá typická regionální vína malých šarží vyrobená z hroznů pěstovaných ve vlastních vinicích v okolí obce Vrbice. Vína jsou vyráběna tradičními metodami s částečnou aplikací nových technologií. Vynikající kávu s domácími dezerty či limonádu je možné také ochutnat, případně koupit a odvést.

Pořádáte pro návštěvníky programy, akce a jaké?

Tematické víkendové akce v Kafé sklep se speciálním menu, kde nechybí káva, dezerty a skvělé víno. Nabízíme také po domluvě kterýkoliv den degustační balíčky dle časové či gastronomické náročnosti, můžete si vybrat krátkou degustaci (Na skleničku), delší (Za vínem) nebo jen tak celovečně posedět u skleničky (Celovečerní posezení).

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Rodinné vinařství Bařina je vinařstvím sídlícím ve vinařské obci Vrbice, podoblast velkopavlovická, jež je jednou z nejvýše položených obcí v Jihomoravském kraji, jednou ze zajímavostí Vrbice jsou vinné sklepy vykopané v pískovcové skále. Naše vinařství hospodaří na 2ha vinic, které jsou vysazené v okolí Vrbice. Jsou to viniční tratě Záhumenice, Trkmanska a U skalky, ale po našem to jsou stále Široká, Hůrka a Špica.

.Kafé Sklep & Rodinné vinařství Bařina

Vrbice 98
Vrbice

stále otevřeno

+420 773 685 499
info@vinobarina.cz

www.vinobarina.cz

Vyhledávání