mezinárodní veletrh vína

Prezentace na 6. ročníku Wine Prague 2022

marker Modré Hory

 

Červená a rosé vína originální certifikace z tradičních modrohorských odrůd révy vinné - Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Frankovka se představila na mezinárodním veletrhu vína Wine Prague 2022 věnovaném profesionálům a odborné veřejnosti. 


 

Spolek vinařů VOC Modré hory hrdě reprezentoval náš mikroregion víny s důrazem na unikátní lokální terroir. Konkuroval tak spoustě kvalitním vínům od ostatních vystavovatelů, jak domácích, tak i zejména zahraničních. V prezentačním stánku se odborná veřejnost i profesionálové dozvěděli nejen vše o vystavovaných vínech, ale také ochutnali tradiční zabíjačkové speciality přímo na našem stánku. Dozvěděli se také o pohostinném srdci Moravy se skvělými turistickými cíly k výletování. Ochutnávání našich vín a regionálních pochutin zlákalo nadšené návštěvníky veletrhu na osobní výlet do malého mikroregionu obcí Modré Hory.

Velké řadě návštěvníků se naše terroir vína VOC Modré hory velice zamlouvala a potvrdili i jejich stále se zvyšující kvalitu.

Kontakty na spolkové vinaře a aktuální certifikovaná vína naleznete na webu www.vocmodrehory.cz nebo v online e-shopu ZDE.

Děkujeme všem návštěvníkům za zastavení na našem prezentačním stánku a těšíme se na příští setkání v Praze nebo u nás v Modrých Horách.

Prezentace na 6. ročníku Wine Prague 2022

+420603534595
lukas@vocmodrehory.cz

www.vocmodrehory.cz

Vyhledávání