Vinařství

.Rodinné vinařství Suský

marker Velké Pavlovice

V našem rodinném vinařství si už sedmou generací zakládáme na poctivé práci ve vinohradě a sklepě. Tradice je pro nás důležitá, stejně jako úcta k přírodě. Proto šetrně hospodaříme na čtyřech hektarech půdy, které nám dovolují věnovat hroznům maximální péči. Věříme, že vám zachutnají naše mohutná červená, šťavnatá bílá i osobitá cuvée.

 • Degustace

  Degustace

 • Krajové a farmářské pochutiny

  Krajové a farmářské pochutiny

 • Parkoviště

  Parkoviště

 • Prodej vín

  Prodej vín

 • Společenská místnost

  Společenská místnost

 • Toalety

  Toalety

kontakt a mapakontakt a mapa


Co u vás může host zažít, zajímavého ochutnat nebo si odtud koupit a odvést?

Naše vína se rodí na unikátním černém sprašovitém podloží velkopavlovické trati Staré hory. Její prosluněné svahy a výhřevná půda propůjčuje vínům jedinečný charakter. Bílé hrozny zpracováváme čistě a citlivě technologií řízeného kvašení. Červené odrůdy necháváme dlouho macerovat na rmutu. Pod rukama nám tak vznikají plná vína s výrazným vlivem vlastního rukopisu.

Pořádáte pro návštěvníky programy a akce? Jaké?

Potkejme se nad našimi víny osobně v historickém sklepě ze 16.století. Rádi vás poznáme při řízené degustaci s výkladem vinaře. Chceme se hostům věnovat naplno, proto jsou degustační programy určené pro skupiny do dvaceti osob. 

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Jsme členy spolku VOC vinice Velké PavloviceVína originální certifikace pocházejí z pečlivě vybraných viničních tratí a odrůd typických pro Velké Pavlovice. S pokorou je tvoříme tak, aby charakter odrůdy zůstal zachovaný ve své nejčistší podobě.

.Rodinné vinařství Suský

V Údolí 8
Velké Pavlovice

dle domluvy

+420723286832
mareksusky@seznam.cz

www.vinosusky.cz

Vyhledávání