Ubytování

Turistická ubytovna TJ Slavoj

marker Velké Pavlovice

Turistická ubytovna TJ Slavoj Velké Pavlovice nabízí nejlevnější ubytování ve Velkých Pavlovicích. Využít můžete celoroční provoz ubytovny, která nabízí celkem 19 pokojů se samostatným sociálním zařízením vždy pro dva sousední pokoje. Celková kapacita ubytovny je 61 míst. Některé pokoje jsou vybaveny chladničkou, navíc v chodbě ubytovny jsou k dispozici dvě chladničky společné. Hned vedle nich můžete využít automat na teplé nápoje.

 • Bezbariérový přístup

  Bezbariérový přístup

 • Čtyřlůžkové pokoje

  Čtyřlůžkové pokoje

 • Dvoulůžkové pokoje

  Dvoulůžkové pokoje

 • Parkoviště

  Parkoviště

 • Plná penze

  Plná penze

 • Polo penze

  Polo penze

 • Snídaně

  Snídaně

 • Společenská místnost

  Společenská místnost

 • Třílužkové pokoje

  Třílužkové pokoje

 • WiFi

  WiFi

 • Zázemí pro cyklisty

  Zázemí pro cyklisty

všechny služby kontakt a mapakontakt a mapa

Co u vás může host zažít?

Klidný a pohodlný pobyt za přijatelnou cenu. Možnost stravování a občerstvení v restauraci. Výrazné sportovní vyžití (travnatá tréninková plocha, antukové kurty, možnost využít množství cyklostezek v okolí ...).

Jaké volnočasové aktivity a služby zákazníkovi nabízíte?

Ubytovaní hosté mohou po dohodě využívat tréninkovou travnatou plochu ke sportování, běžně mohou využít velkou travnatou plochu za vedlejším hřištěm vedle rybníka. Také tenisté mohou využít v areálu sportoviště včetně zázemí. Mají k dispozici celkem pět antukových tenisových kurtů, z nichž na tom prvním (tzv. „centrkurt“) je i malá tribunka a v zimním období (říjen – duben) je zde postavena nafukovací hala, kde probíhá provoz i v tomto zimním období. Pro ubytované máme k dispozici dostatečně velké uzamykatelné místnosti na jízdní kola. Přímo v chodbě ubytovny jsou k dispozici turistům tři velké osvětlené mapy (Jihomoravský kraj, okres Břeclav a vinařské oblasti). V případě zájmu je možno předem dohodnout využití společenského sálu s kapacitou cca 50 míst. Celá ubytovna a společenský sál jsou pokryty bezdrátovým připojením k internetu systémem WiFi. Po předchozí domluvě lze vzít sebou na ubytovnu i menšího domácího mazlíčka (pes, kočka …).

Vaříte ve vašem podniku? Na jakou kuchyni se specializujete?

Přímo v areálu TJ Slavoj najdete Restauraci SPORT, která je vyhlášená svou tradiční kuchyní a bohatým cateringem. Restaurace Vám zajistí jakýkoliv způsob stravování – snídaně (jednotlivě nebo švédský stůl), obědy, večeře. Dále je možné si dohodnout např. pohoštění na různých akcích, oslavách, školeních, pro větší skupiny je možné připravit i stravovací balíček na cestu.

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Samozřejmě je celá víceúčelová budova TJ Slavoj (ubytovna, sál, restaurace, šatny) nekuřácká.

Turistická ubytovna TJ Slavoj

Hodonínská 90/2
Velké Pavlovice

Pondělí - Neděle 08.00 - 16.00

+420 604 604 991
slavoj.vp@seznam.cz

www.ubytovani-velke-pavlovice.cz

Vyhledávání