Vinařství

.Vinařství Helena

marker Velké Pavlovice

Vína s ženským rukopisem. Ve vinici jsem v podstatě vyrůstala a dnes jsem duší i rukama našeho vinařství. Snažím se své práci i vínům samotným vtisknout charakter ženské ruky - pozorný, citlivý přístup a laskavou péči. A věřím, že se odráží i v chuti našich vín.

 • Degustace

  Degustace

 • Krajové a farmářské pochutiny

  Krajové a farmářské pochutiny

 • Parkoviště

  Parkoviště

 • Prodej vín

  Prodej vín

 • Společenská místnost

  Společenská místnost

 • Toalety

  Toalety

kontakt a mapakontakt a mapa


Co u vás může host zažít, zajímavého ochutnat nebo si odtud koupit a odvést?

Setkání s osobitou chutí odrůd a terroir. Naše cuvée vznikají již při sklizni - hrozny promísíme před lisováním. Chuťový charakter odrůd tak lépe vynikne ve výsledné kupáži. Spojení zdejších odrůd si můžete vychutnat v našich bílých i červených cuvée. Čisté odrůdy z našich vinic. U odrůdových vín nechávám vyniknout jejich osobitost i charakter ročníku. Těší mě, že se má práce setkává s úspěchem i v soutěžích. Ocenění získaly naše Svatovavřinecké, Frankovka či Modrý Portugal, z bílých vín Chardonnay a Ryzlink Vlašský.

Pořádáte pro návštěvníky programy a akce? Jaké?

V posezení s tradičním historickém vinném sklepě ve Vinařství Helena - V údolí 8, Velké Pavlovice nabízím řízenou degustaci lahvových vín z aktuální nabídky, která zahrnuje odborný výklad o vínech a technologii jejich zpracování. Touto degustací vás osobně provedu.

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Víno jako dárek, víno je ideální dárek pro vaše zaměstnance, kolegy nebo obchodní partnery. Rádi vám poradíme s jeho výběrem a zajistíme označení firemním logem. Tichá vína označená firemním logem v ceně do 500 Kč mohou být uplatněna jako daňově uznatelný náklad.

.Vinařství Helena

Nádražní 50
Velké Pavlovice

dle domluvy

+420723030669
Bednarikova.Helena@seznam.cz

www.vinarstvihelena.cz

Vyhledávání