vinařský spolek

.VOC Vinice Velké Pavlovice, z.s.

marker Velké Pavlovice

Vína produkována spolkem VOC vinice Velké Pavlovice, z.s., jsou specifická tím, že jsou vyrobena z odrůd typických pro daný vinařský region a hrozny pocházejí pouze z pečlivě vybraných vinařských tratí. Tento přísný výběr dává vínům jedinečné vlastnosti, odrážející jejich terroir ve vůni i chuti. Hodnocení, zda to či ono víno splňuje charakter VOC, provádí sami vinaři.

  • Degustace

    Degustace

  • Prodej vín

    Prodej vín

kontakt a mapakontakt a mapa


Spolek založilo 7 vinařství působících výhradně ve Velkých Pavlovicích. Vinařství Buchtovi, Rodinné vinařství Suský, Rodinné vinařství Krejčiřík, Vinařství Helena, Vinařství Mikulica, Šlechtitelská stanice vinařská Velké Pavlovice, a.s. a Víno Lubomír Zborovský. Následně se do spolku zapojil i pěstitel vín, společnost MANDLOŇ s.r.o. a Vinařství Turek & Šiška.

Mezi první významné akce, které spolek organizoval, spadá obnovená výstava vín hodnotících pouze červená vína PROMENÁDA ČERVENÝCH VÍN. Dále spolek pořádá také akci s názvem Putování vinicemi za víny VOC, která zahrnuje příjemnou procházku vinicemi spojenou s neomezenou degustací vín právě od členů spolku.

.VOC Vinice Velké Pavlovice, z.s.

Nádražní 692/50
Velké Pavlovice

dle domluvy

+420 739 388 889
vocvinicevp@seznam.cz

www.vocvelkepavlovice.cz

Vyhledávání