.Vinařství Arte Vini

Svatovavřinecké 2019

vína VOC MODRÉ HORY
suché · červené

250 Kč

Svatovavřinecké VOC Modré hory je suché červené víno tmavé granátové barvy. Výrazné aroma mandlí, zralých třešní a švestek a náznak vůně vanilky. Velmi harmonická ovocná chuť se snoubí s dotekem koření, vyzrálou intenzivnější tříslovinou, jemnou kyselinou. Dobře zakomponovaný alkohol, hebká textura, plné tělo. Středně dlouhý závěr.

Velmi univerzální červené víno, které se hodí k mnohým úpravám pečeného či grilovaného červeného masa, případně také k dušeným masům na kořenové zelenině.

obsah alkoholu (%) 12,5
zbytkový cukr (g/l) 3
kyseliny (g/l) 5,5
vinařská oblast Morava
vinařská podoblast Velkopavlovická
vinařská obec Velké Pavlovice
viniční trať Bojanovská
vinařství v obci Velké Pavlovice

.Vinařství Arte Vini

Vyrábíme vína moderního stylu, která navazují na to nejlepší z moravských vinařských tradic. Všechna naše vína důsledně respektují terroir jednotlivých vinařských poloh, ze kterých pocházejí nejušlechtilejší hrozny z našich vlastních viničních tratí v oblasti Velkých Pavlovic. Naším dlouhodobým cílem je produkovat vína, která přinášejí radost a příjemné zážitky. Samozřejmostí je důraz na konstantně vysokou kvalitu celé naší produkce. Svěží ovocná vůně, harmonická a vyvážená chuť i elegance, umožňují univerzální využití našich vín v gastronomii. Velmi dobře se snoubí s chutěmi nejen české a moravské kuchyně, ale vyniknou i v kombinaci s rafinovanými pokrmy z celého světa.

poznejte výrobcepoznejte výrobce

Vyhledávání