Vinařství

Vinařství Turek & Šiška

marker Velké Pavlovice

Jsme mladé netradiční vinařství s roční produkcí kolem 15 000 lahví. Naše vinice se nachází v nejlepších tratích vinařské obce Velké Pavlovice. Vína vyrábíme kombinací tradičních a nejmodernějších postupů v nerezových nádobách a v sudech dubových a barriquových. Neustále na sobě pracujeme. Nebojíme se experimentovat, učíme se novým věcem, snažíme se posouvat a navyšovat kvalitu našich vín. Poněvadž vinařství a práce s ním spojená je naším koníčkem, chceme, aby naše víno lidem chutnalo, a aby ho pili pro radost i pro potěchu. Snad se nám i naše snaha daří, což dokazují četná tuzemská a zahraniční ocenění. O tom se nakonec můžete přesvědčit sami, když si některé z naší nabídky vín vyberete a ochutnáte.
Máte možnost navštívit i náš sklípek, kde vám po dohodě přichystáme degustaci vzorků nebo tu můžete posedět a pobavit se s přáteli.

 • Bezbariérový přístup

  Bezbariérový přístup

 • Degustace

  Degustace

 • Káva

  Káva

 • Možnost vstupu i se zvířaty

  Možnost vstupu i se zvířaty

 • Prodej vín

  Prodej vín

 • Toalety

  Toalety

kontakt a mapakontakt a mapa

Co u vás může host zažít?

Ochutnat různé druhy vín, účastnit se řízených degustací, po dohodě možnost občerstvení, povyprávět s vinařem, posedět ve sklípku s přáteli, prohlédnout si výrobní prostory, exkurzi do vinohradu, 3 x ročně akci "Otevřené sklepy".

Co může zajímavého ochutnat? Nebo si odtud koupit a odvést?

Ochutnat může vína dle aktuální nabídky, zajímavá jsou červená i bílá vína barriquová i víno oranžové. Koupit a odvést si může všechna vína, která mu chutnala, nebo která nabízíme jak ve sklepě tak na E-shopu na našich www-stránkách.

Pořádáte pro návštěvníky programy a akce? Jaké?

Po dohodě řízené degustace, ochutnávku vín, otevřené sklepy.

Co by měl návštěvník ještě vědět?

Své první víno jsme vyrobili v roce 2012. Do našich vín se snažíme vtisknout kus sebe a poctivosti k tomu, co děláme. Jsme rádi za zpětnou vazbu i za to, když se k nám zákazníci vrací s tím, že jim naše vína chutnají. Dovedeme ocenit zájem o naše vinařství.

Vinařství Turek & Šiška

Zelnice 85
Velké Pavlovice

po dohodě

+420 778414154
turekmilan@email.cz

www.vinarstvi-turek-siska.cz

Vyhledávání