podpora našim vinařům

Podpořte modrohorské vinaře nákupem vína

marker Modré Hory

To, že si v této nelehké době máme pomáhat, momentálně slýcháme ze všech stran. Ale už Vám někdo řekl, že můžete pomoci i tím, že si nalijete skleničku dobrého vína? A nejlépe toho od modrohorských vinařů!

 

Většina vinařství už má sice zřízený svůj vlastní e-shop, i v této době je možné svého vyvoleného vinaře navštívit (bezpečně s rouškou) osobně a víno si tak můžete sami (třeba ve větším množství) vyzvednout. Vinaři také po domluvě rádi víno pošlou kurýrní službou nebo přivezou přímo i k Vám.


Abychom Vám výběr trochu usnadnili, přikládáme odkaz, kde najdete všechna registrovaná vinařství a vinné sklepy sídlící v Modrých Horách .

VZHLEDEM K EPIDEMIOLOGICKÉ SITUCI v ČR spíše raději doporučujeme ONLINE NÁKUP VÍN OD NAŠICH MODROHORSKÝCH VINAŘŮ.

Speciálně také doporučujeme skvělá TOP červená a rosé vína VOC MODRÉ HORY , která jsou k zakoupení na jednom místě a to ve vinotéce VOC MODRÉ HORY . Určitě je dobré vědět, že si můžete naplnit svůj košík tekutého potěšení i ve zbrusu novém e-shopu.

Že si rádi vybíráte víno osobně a na jednom místě? Rádi byste okusili vína originální certifikace, ale nemůžete se rozhodnout, které je pro Vás to pravé? My to chápeme, a přinášíme Vám řešení! Zavítejte do Bořetic do Modrohorského sklepa, kde najdete všechna VOC pohromadě. Nebo se tu jen zahřejte u krbu a podělte se o své novinky s přáteli nad skleničkou lahodného vína.

Tak déle neváhejte a udělejte (si) radost!

ONLINE MAPA NEJOBLÍBENĚJŠÍCH TURISTICKÝCH CÍLŮ V MODRÝCH HORÁCH

DĚKUJEME ZA PODPORU!

Podpořte modrohorské vinaře nákupem vína

Na horním frejdě č.59
Bořetice - Kraví hora

+420 732 135 499
obchod@vocmodrehory.cz

www.modrehory.cz/vinoteka

Vyhledávání