turistika

Uvítání na hranicích a Stezka Modré Hory v novém kabátu

marker Modré Hory

 

Modrohorské obce Němčičky, Kobylí, Vrbice a město Velké Pavlovice na hranicích Modrých Hor vítají své návštěvníky s novými vítacími tabulemi, vyjímkou je obec Bořetice, která je v samém středu turistického mikroregionu. Svazek obcí Modré Hory se na těchto tabulích také loučí s návštěvníky po cestě zpět k domovu, a zároveň informuje o příštím shledání na své plánované další akci. Nový kabát s modrohorským kvítkem si letos v létě oblékla i velice oblíbená Stezka Modré Hory, kterou hojně využívají jak pěší návštěvníci, tak obvzláště cykloturisté.


Oboustranná modrohorská tabule s uvítáním i rozloučením evokuje v návštěvnících touhu po poznání veškerých krás malebného mikroregionu, nelze však si napoprvé vychutnat vše co Modré Hory nabízí, určitě každý rád svoji návštěvu po prvním prozkoumání terénu několikrát zopakuje.

Moravské vinařské stezky v letošním roce ve Velkopavlovické vinařské podoblasti byly monitorovány kvůli opravám značení některých významných stezek, a tak se této aktivity chytily i modrohorské obce a využily tak aktualizaci nového loga mikroregionu na značené Stezce Modré Hory. Aktivita svazku obcí se zdařila, a tak turisté mohou nově využívat stezku s označením trasy modrohorským kvítkem, jiným dalším stezkám, které protínají mikroregion, se budou věnovat správci v roce příštím.

Těšíme se na setkání.

Mrkněte se na naše další oblíbené regionální turistické informace:

50 nejoblíbenějších turistických cílů Modrých Hor

Dechberoucí výhledy

Pěší stezky

Cyklostezky

Tematické výlety v regionu

Tradiční regionální gastronomie

Malý region s osobitými víny

Uvítání na hranicích a Stezka Modré Hory v novém kabátu

Modré Hory

+420 603 534 595
info@modrehory.cz

www.modrehory.cz

Vyhledávání