Ze sjezdovky do sklepa

 

MODRÉ HORY jsou na zimu připraveny, a co Vy? Jen u nás si to můžete namířit přímo "ze SJEZDOVKY do SKLEPA".  Tak si to užijte!!!!!!!! Že si děláme srandu? To v žádném případě. Vše najdete v naší zážitkové mapě ZDE

Obecní stezka v Němčičkách láká nádhernými výhledy

turistika & příroda


Vítejte v jedné z nejvýznamnějších vinařských obcí jižní Moravy. Obecní vinařská stezka Němčičky Vás provede po významných místech v okolí obce, ze kterých je možné shlédnout nejen místní vinohradnické zajímavosti, ale i jedinečné panoramatické výhledy do širokého okolí, což ideální, kopcovitá, poloha obce umožňuje velice snadno.

více

Vysvěcení oltáře v kostele Sv. Jiljí se dočkali

slavnostní událost


Původně naplánované svěcení oltáře a sraz rodáků v roce 2020 nám zhatil Covid-19, slavnostního vysvěcení oltáře jsme se dočkali až letos – 29. srpna 2021. Velmi rádi jsme přivítali v kostele p. biskupa Vojtěcha a absolvovali slavnostní mši, které se v budoucnu žádný současník na Vrbici už nedožije.

více

Moravský sommelier Libor Nazarčuk provázel apelací vín VOC Modré hory

seminář asociace sommelierů


Prestižní restaurace brněnského hotelu Passage na samém sklonku letošní turistické sezony přivítala vinaři doporučené hosty z řad významných sommelierů, odborné vinařské veřejnosti, restauratérů a obchodníků s vínem.

více

Vyhledávání