Jako každý rok, i letos drží vrbečtí vinaři služby, aby vyprahlí turisté vždy našli alespoň jeden otevřený sklep. V červnu v pátek a v sobotu, o prázdninách od úterý do soboty.
Jste na výletě v Bořeticích a přemýšlíte kam na pohárek?
Každý letní víkend bude mít otevřeno minimálně jeden vinař.
je libo blublinky či růžový střik ?
Letošní léto už tradičně u nás zaperlíme s růžovým střikem i bublinkami ve formě fríza či sektu, které osvěží nejednoho návštěvníka při kulturně sportovních akcích, ale i klidně jen u cyklo či pěších toulkách vinicemi nádherně zvlněné modrohorské krajiny.
Náš výběr
vinařství - ubytování
.Vinařství Špacír & Apartmány Špacír & Apartmány Cabernet
Velké Pavlovice
Vinařství ŠPACÍR je mladé vinařství, které navazuje na tradici našich otců a dědů, kteří si dělali víno sami pro sebe. Kloubí dohromady zkušenosti mého otce Lubomíra a mou touhu provozovat vinařství a nabízet v našich ubytovacích kapacitách www.apartmancabernet.cz a www.apartmanspacir.cz naše a ne cizí víno.
naše
Modré Hory
Vinařství
Němčičky
Vinařství
Kobylí
ubytování
Velké Pavlovice
vinařství - ubytování
Němčičky
Vinařství - ubytování
Vrbice
Ubytování - vinný sklep
Němčičky
vinařství
Bořetice
Ubytování - restaurace - kavárna
Němčičky
Ubytování - vinný sklep
Vrbice